Mar 05

Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu

Inne Możliwość komentowania Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu została wyłączona

Aby przekazać 1% podatku na Automobilklub  Kędzierzyńsko-Kozielski należy po wyliczeniu należnego do zapłacenia podatku, wypełnić odpowiednią rubrykę (zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37, PIT-28, PIT-36L, PIT-38). 

Należy wpisać nazwę: AUTOMOBILKLUB  KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI
numer KRS: 0000407620

Otrzymane środki zostaną w całości wykorzystane na działalność statutową Automobilklubu  Kędzierzyńsko-Kozielskego.

written by Wojtek Kluk

Mar 04

Walne Zebranie Członków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego

Inne Możliwość komentowania Walne Zebranie Członków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego została wyłączona

W dniu 24 marca 2018r. o godzinie 17:30 zapraszamy wszystkich członków i sympatyków na Walne Zebranie Członków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, które odbędzie się na Przystani „Szkwał” Wyspa 22 w Koźlu. Zostanie przedstawiony bilans za rok 2017, oraz sprawozdanie merytoryczne z działalności klubu w roku 2017.

written by Wojtek Kluk

Sty 19

Liga Mistrzów BRD

Inne Możliwość komentowania Liga Mistrzów BRD została wyłączona

W dniach 18-19.01.2018r w ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbywa się Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle w ramch XI Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów BRD. Udział biorą zawodnicy reprezentykjący szkoły podstawowe i gimnazja z 10-ciu województw. 

Zmagania sa prowadzone na rowerowym torze przeszkód, z pomocy przedmedycznej, oraz testów z przepisów BRD.

GALERIA FOTO

written by Wojtek Kluk

Sty 05

5 stycznia 2018 spotkanie noworoczno – karnawałowe

Inne Możliwość komentowania 5 stycznia 2018 spotkanie noworoczno – karnawałowe została wyłączona

5 stycznia 2018 w gronie sympatyków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego na przystani „Szkwał” w Koźlu Wyspa 22b odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczno-karnawałowe. Zostały przypomniane sukcesy roku 2017 oraz dyskutowane plany startów i organizacji imprez w roku 2018. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i obecność. Życzymy wielu kolejnych sukcesów sportowych i organizacyjnych w sezonie 2018.

written by Wojtek Kluk

Lis 24

AKADEMIA BEZPIECZNEGO KIEROWCY

Inne Możliwość komentowania AKADEMIA BEZPIECZNEGO KIEROWCY została wyłączona

W dniu 24.11.2017r o godz. 10:30 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Koźlu odbyła się kolejna edycja Akademii Bezpiecznego Kierowcy. W ramach akademii uczestnicy sprawdzili jakie znaczenie ma prawidłowe zapięcie pasów podczas zderzenia lub dachowa­nia. Ponad to jedną z atrakcji były alko-gogle symulujące stan upojenia alkoholowego, uczestnicy skorzystali z warsztatów udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz uczestniczyli w wykładach na temat bezpie­czeństwa w ruchu drogowym prowadzonych przez Komendę Wojewódzką Policji, przedstawiciela Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego i egzaminatora WORD.

written by Wojtek Kluk