Maj 07

Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu

Inne Możliwość komentowania Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu została wyłączona

Aby przekazać 1% podatku na Automobilklub  Kędzierzyńsko-Kozielski należy po wyliczeniu należnego do zapłacenia podatku, wypełnić odpowiednią rubrykę (zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37, PIT-28, PIT-36L, PIT-38). 

Należy wpisać nazwę: AUTOMOBILKLUB  KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI
numer KRS: 0000407620

Otrzymane środki zostaną w całości wykorzystane na działalność statutową Automobilklubu  Kędzierzyńsko-Kozielskego.

written by Wojtek Kluk

Maj 05

XXV Zlot Opolski Klubu Mercedesa

Inne Możliwość komentowania XXV Zlot Opolski Klubu Mercedesa została wyłączona

Tomek Rak i Filip Buczek zorganizowali w dniach: 03-06.05.2018r. Zlot Klubu Mercedesa MB w miejscowości Prudnik u podnóży Gór Opawskich.

Plan Zlotu oraz więcej informacji

GRATULUJEMY

written by Wojtek Kluk

Kwi 21

Eliminacje powiatowe 41 ogólnopolskiego turnieju BRD

Inne Możliwość komentowania Eliminacje powiatowe 41 ogólnopolskiego turnieju BRD została wyłączona

21 kwietnia w ZSP nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się finał powiatowy 41 ogólnopolskiego turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Drużyny rywalizowały  w testach z przepisów kodeksu drogowego, na trasie miasteczka ruchu drogowego oraz w konkurencji udzielania pierwszej pomocy. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła PSP nr 18, a w kategorii oddziałów gimnazjalnych zwyciężyło Gimnazjum nr 6. Zwycięzcy uzyskali prawo startu w finale wojewódzkim w Krośnicy.            GRATULUJEMY

written by Wojtek Kluk

Kwi 09

Eliminacje gminne 41 turnieju BRD

Inne Możliwość komentowania Eliminacje gminne 41 turnieju BRD została wyłączona

9 kwietnia w ZSP nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się eliminacje gmin 41 ogólnopolskiego turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

SONY DSC

Drużyny rywalizowały  w testach z przepisów kodeksu drogowego, na trasie miasteczka ruchu drogowego oraz w konkurencji udzielania pierwszej pomocy. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła PSP nr 18, 2-miejsce zajęła PSP nr 16, 3-miejsce PSP nr 19. W kategorii oddziałów gimnazjalnych zwyciężył ZSP nr 16, 2-miejsce zajęła PSP nr 19 (ZSM nr 1), 3-miejsce PSP nr 19 (ZSM nr 4).  GRATULUJEMY

written by Wojtek Kluk

Mar 24

Walne Zebranie Członków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego

Inne Możliwość komentowania Walne Zebranie Członków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego została wyłączona

W dniu 24 marca 2018r. o godzinie 18:00 na Przystani „Szkwał” w Koźlu odbyło się Walne Zebranie Członków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, na którym został przedstawiony bilans za rok 2017, oraz sprawozdanie merytoryczne z działalności klubu w roku 2017. Po pozytywnej opinii Komisji Rewizyjnej i dyskusji wśród uczestników Zarząd Klubu uzyskał absolutorium.

written by Wojtek Kluk