Sty 05

5 stycznia 2018 spotkanie noworoczno – karnawałowe

Inne Możliwość komentowania 5 stycznia 2018 spotkanie noworoczno – karnawałowe została wyłączona

5 stycznia 2018 w gronie sympatyków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego na przystani „Szkwał” w Koźlu Wyspa 22b odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczno-karnawałowe. Zostały przypomniane sukcesy roku 2017 oraz dyskutowane plany startów i organizacji imprez w roku 2018. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i obecność. Życzymy wielu kolejnych sukcesów sportowych i organizacyjnych w sezonie 2018.

written by Wojtek Kluk

Lis 24

AKADEMIA BEZPIECZNEGO KIEROWCY

Inne Możliwość komentowania AKADEMIA BEZPIECZNEGO KIEROWCY została wyłączona

W dniu 24.11.2017r o godz. 10:30 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Koźlu odbyła się kolejna edycja Akademii Bezpiecznego Kierowcy. W ramach akademii uczestnicy sprawdzili jakie znaczenie ma prawidłowe zapięcie pasów podczas zderzenia lub dachowa­nia. Ponad to jedną z atrakcji były alko-gogle symulujące stan upojenia alkoholowego, uczestnicy skorzystali z warsztatów udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz uczestniczyli w wykładach na temat bezpie­czeństwa w ruchu drogowym prowadzonych przez Komendę Wojewódzką Policji, przedstawiciela Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego i egzaminatora WORD.

written by Wojtek Kluk

Lis 23

IX Festiwal Ekoenergetyki Opole

Inne Możliwość komentowania IX Festiwal Ekoenergetyki Opole została wyłączona

Fundacja  „Zielony Feniks”  i  Zarząd Okręgowy PZM w Opolu  zorganizował IX Festiwal Ekoenergetyki. Festiwal składał się z 4 części:  Samorządowe Forum Ekoenergetyki         Eko-Moto-Forum          Młodzieżowe Forum Ekoenergetyki

Celem FESTIWALU EKOENERGETYKI była prezentacja nowej strategii zajmowania się energetyką w perspektywie promowania  efektywności energetycznej i poszanowania środowiska.

Okręgowa Komisja Sportów Popularnych i Turystyki zorganizowała Rajd o kropelce, który jako impreza towarzysząca Eko-Moto-Forum, pozwolił sprawdzić swoją eko-jazdę wielu chętnym, a najlepsi zostali wyróżnieni upominkami i okolicznościowymi statuetkami.

written by Wojtek Kluk

Kwi 22

Eliminacje Powiatowe XL Ogólnopolskiego Turnieju BRD w ZSP 1

Inne Możliwość komentowania Eliminacje Powiatowe XL Ogólnopolskiego Turnieju BRD w ZSP 1 została wyłączona

Eliminacje Powiatowe XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się 22 kwietnia 2017r., w sali gimnastycznej i miasteczku ruchu drogowego przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu.

Koordynatorem eliminacji powiatowych był pan Rafał Czub nauczyciel Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu oraz członek zarządu Automobilklub Kędzierzyńsko – Kozielskiego.

ZSP 1 2017 Sprawozdanie z eliminacji powiatowych

written by Wojtek Kluk

Mar 29

Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu

Inne Możliwość komentowania Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu została wyłączona

Aby przekazać 1% podatku na Automobilklub  Kędzierzyńsko-Kozielski należy po wyliczeniu należnego do zapłacenia podatku, wypełnić odpowiednią rubrykę (zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37, PIT-28, PIT-36L, PIT-38).

Należy wpisać nazwę: AUTOMOBILKLUB  KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIOPPok.indd
numer KRS: 0000407620

Otrzymane środki zostaną w całości wykorzystane na działalność statutową Automobilklubu  Kędzierzyńsko-Kozielskego.

written by Wojtek Kluk